Hry na PC | Mafia 2 | GTA | Gears of War | Mafia | Warcraft 3 | Stronghold | Vietcong

Battlefield 2

Reklamní článek - Onlinovky

Online hry jsou v dnešní době velice oblíbenou věcí, která se vyskytuje na internetu. Můžete si je zahrát, když se zrovna nudíte a nic nemusíte složitě stahovat nebo kupovat. Na internetu existuje veliké množství herních portálů, na kterých se tyto hry vyskytují. Jedním z nich jsou například zábavné herní portály jogo.cz a raketka.cz.

 

Na těchto portálech najdete obrovskou databázi her, které jsou zde přidávány v pravidelných intervalech. Takže jakmile vyjde nějaká nová super online hra, najdete ji na těchto serverech. Všechny hry jsou roztříděny do několika přehledných kategorií, takže si stačí pouze vybrat žánr, na který máte zrovna chuť a můžete se pustit do hraní. Najdete například hry pro kluky, ve kterých si můžete zahrát na závodníka, akčního hrdinu nebo třeba na vojáka. Nezapomíná se samozřejmě ani na super hry pro dívky, ve kterých se můžete vžít do role kadeřnice, módní návrhářky nebo třeba chovatelky zvířat a podobně. Najdete zde samozřejmě také hry pro dva hráče, ve kterých se můžete porovnat, kdo je lepším závodníkem, kdo lépe hraje šachy nebo dámu a podobně. Na těchto herních portálech naleznete také spoustu užitečných funkcí, které Vám usnadní pohyb a orientaci na stránkách. Jednou z takových funkcí je například rubrika poslední hrané hry, kde se Vám zobrazují onlajnovky, které jste hráli při poslední návštěvě stránky. Nemusíte tak při další návštěvě složitě hledat Vámi oblíbené hry a můžete je rovnou hrát.

 

Další velice užitečnou funkcí je funkce stáhnutí hry. Jakmile se Vám nějaká hra zalíbí natolik, že byste si ji chtěli zahrát, i pokud nebudete zrovna online, například při cestování ve vlaku nebo autobuse, můžete si ji jednoduše stáhnout.Autor: Hitman
Vydáno: 07.12.2011
 
Copyright © 2009 hrynapc.net