Hry na PC | Mafia 2 | GTA | Gears of War | Mafia | Warcraft 3 | Stronghold | Vietcong

Battlefield 2

Postavy

Speciální komando

 

 

Tito útoční vojáci, vybavení americkou útočnou zbraní M4, výbušninou C4 jsou velmi vhodní převážně k rychlým přesunům, odstraňování větších cílů (auta, artilerie, radary, tanky) a nošení vlajek. Jejich nevýhodou je lehký samopal, se kterým na větší vzdálenosti netrefí ani tank, na kratší vzdálenosti je však přesná.

 

 

 

Odstřelovač

Odstřelovač

 

Odstřelovač, jak již z názvu můžeme poznat má za úkol střílet na vzdálené cíle. Jeho speciálně upravená odstřelovací puška dokáže nepozorovaně zabít nepřítele až na vzdálenost několika kilometrů. V Battlefieldu to využejete hlavně v budovách, na střechách, nebo na rozhlehlých mapách.

 

 

 

Bojové jednotky

 

Voják

 

Typický voják. Hodí se pro boje proti pěším jednotkám, ale dokáže si poradit i s vozidly. Nosí s sebou Útočnou pušku M14A1 vybavenou granátometem, místo ručních granátů. Dále jsou vybaveni dýmovnicemi, které se skvěle hodí pro zamaskování oblasti, zejména v budovách.

 

 

 

Ženista

 

Ženista

 

Tento silný muž dostal do výbavy lehký kulomet M249, který je poměrně silný s velkým rozptylem. Hlavním úkolem této jednotky není ničit masové nájezdy nepřátel, ale doplňovat spolubojovníkům munici, kterou nosí v batohu na zádech. Vzhledem k těžkému batohu a kulometu je tato jednotka pomalá a nehodí se pro rychlé pozemní útoky.

 

 

 

Palebná podpora

 

Podpora

 

Tento voják je vybaven jednorannou brokovnicí typu Remington a samozdřejmě nějakou výbavou navíc. Mezi jeho výbavu patří miny a nářadí potřebné k opravě spojeneckých vozidel. Miny dokáže pokládat, ale také odstraňovat.

 

 Autor: Hitman
Vydáno: 19.10.2009
 
Copyright © 2009 hrynapc.net