Hry na PC | Mafia 2 | GTA | Gears of War | Mafia | Warcraft 3 | Stronghold | Vietcong

Battlefield 2

Battlefield: Bad Company 2 na gc09

Na letošním games convention byla předvedena hra Battlefield: Bad Company 2 a to převážně jeho multiplayer - tedy hra pro více hráčů. Na dotaz ohledně neuzavřeného konce producent hry, Patrick Bach odpověděl takto: „Kampaň pro jednoho hráče bude ještě rozsáhlejší a hlavně humornější, než v prvním dílu. Bohužel nemůžu v toto chvíli prozradit jakékoliv detaily z pozadí příběhu, ale se starou partou se určitě ještě setkáte.“

 

Ve hře pro více hráčů budete mít na výběr ze čtyř zaměření - průzkumník, střelec, zdravotník a inženýr. Také tu bude možnost volby dvou z třinácti speciálních možností, jako třeba zásobník na více nábojů, více granátů, nebo lepší zaměřovač na zbraních. Ve hře bude také mnoho technlogických vychytávek, jako je třeba pohybový senzor, nebo defibrilátor. Co se týče zbraní, bude opravdu z čeho vybírat. Ve hře bude přes čtyřicet různých typů zbraní a různými kombinacemi tak docílíte až 200 různých typů zbraní. Kdo z Vás ještě nezapoměl na Battleifeld 1943, bude mít možnost získat dalíš tři bonusové zbraně. Ani u totoho pokračování Battlefieldu nebudou chybět různá hodnocení, jako 50 hodností, 40 odznaků, 228 hvězd za zacházení se zbraněmi a 40 vyznamenání za dlouhodbé zásluhy.

 

Mezi jednu z největších lákadel na Battelfieldu je bezesporu ničitelné prostředí. „Destrukce je přirozená součást války a dali jsme si skutečně záležet, abychom se mohli ještě více přiblížit realitě. V prvním dílu se domy rozpadaly více méně po větších částech a některé stavby se nemohly zřítit vůbec. Tentokrát je vše jinak a například zeď půjde rozdrolit na velmi jemné kousky", sdělil nám producent hry a také předvedl malou ukázku. Podle jeho slov by také ve hře neměli být žádné nezničitelné ocelové pilíře.

 

Zdroj: eurogamer.cz (Michal Havryluk)Autor: Hitman
Vydáno: 13.12.2009
 
Copyright © 2009 hrynapc.net