Hry na PC | Mafia 2 | GTA | Gears of War | Mafia | Warcraft 3 | Stronghold | Vietcong

Battlefield 2

Americka technika

M1A2 Abrams

M1A2 je hlavím tankem američanů. Tento těžký tank je vybaven kanónem ráže 120mm a dvěma lehkými kulomety. Hráč, který nastoupí do tanku jako první má možnost ovládat hlaveň tanku a jeden z lehkých kulometů. Druhý hráč, který do tanku nastoupí sedí v horním průlezu a je vybaven drhuhým kulometem.

 

 

 

M6 Bradley Linebacker

Tento obrněný protiletadlový pancéřovaný vůz je vybaven protiletadlovými střelami a řetězovým kulometem.

 

 

 

 

 

 

 

LAV-25

LAV-25 je obrněný transportér vybavený protitankovými střelami a lehkým kulometem. Kromě řidiče, který ovládá tyto dvě zbraně se do zadní části vozidla vejdou 4 vojáci, kteří mohou využít postraních střílen k útoku na protivníka.

 

 

 

 

 

HMMWV

Tento známý americký teréní džíp snad ani nemusím popisovat. Dovnitř se vejdou 4 vojáci a jeden se může postavit ke kulometu na střeše.

 

 

 

 

 

 

Desert Patrol Vehicle

Jde o lehké pouštní vojenské vozidlo, které uveze 3 muže. Jeden samozdřejmě řídí a ostatní mají k dispozici kulomet vedle řidiče a otočný kulomet na střeše.

 

 

 

 

 

 

AH-1Z Super Cobra

Super Cobra je rychlý útočný americký vrtulník s označením AH-1Z. Pokud se stanete pilotem tohoto stroje, můžete vyslat řízené rakety a druhý člen posádky má k dispozici rotační kulomet.

 

 

 

 

 

UH-60 Blackhawk

UH-60 Blackhawk je americký víceúčelový vrtulník. Nemá žádné útočné střely, ale unese 6 můžů a pilota. Na každé straně je jeden kulomet, který můžete použít ke střelbě.

 

 

 

 

 

F-18 E/F Super Hornet

Jde o stíhací bombardér, kde jako pilot ovládáte řízené střely a rotační kulomet. Žádná další posádka se do letounu nevejde.

 

 

 

 

 

 

 

F-15 Strike Eagle

F-15 je stíhací letoun, kde jako pilot můžete ovládat rakety a bomby proti pozemním cílům. V letounu může sedět ještě střelec, který ovládá střely naváděné laserem.

 

 

 

 

 

 

F-35 JSF

F-35 je moderní víceúčelová stíhačka, vybavená naváděnými střelami.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nafukovací člun

Americký nafukovací člun je pevné konstrukce, uveze 3 vojáky, z nichž jeden řídí a druhý může ovládat lehký kulomet.Autor: Hitman
Vydáno: 06.11.2009
 
Copyright © 2009 hrynapc.net